Poštovani doktore,
    operisao sam tačno pre dva meseca uraslu dlaku iznad sedaone kosti, ali rana mi nije u potpunosti zarasla. Išao sam na kontrole, hirug mi je samo rekao da održavam higijenu to i dan danas radim, tuširam se tri puta dnevno, počeo sam da radim, ali kada se malo napinjem ili duže sedim pojavljuje mi se krv, jer rana nije zarasla?
    Šta je Vaš savet i koliko to dugo traje da potpuno zaraste? Ima li razloga za brigu?
    Hvala unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 30. 09. 2008.
    • Postovani Sasa, Nemate razloga ni za kakvu brigu. Ovo je normalna pojava nakon ove intervencije. Nekada je potrebno i nekoliko nedelja da dodje do saniranja procesa. Ukoliko ne dodje do zaceljivanja rane nakon mesec dana treba proveriti da se na radi o sinusu koji nije u potpunosti odstranjen sto bi zahtevalo dodatnu intervenciju u cilju njegovog potpunog uklanjanja. ass dr med sc Dragan Milic

Komentari na pitanje: #11544

    • Takodje sam operisao dlaku prije dva mjeseca i imam iste probleme. Kako da znam dal trebam opet na operaciju?