Poštovani ja sam iz Banja Luke imam prijatelja iz Rijeke koji bolujeod ULKUS KRURIS ima ranu koja nikako ne zarasta, pa Vas molim da mi kažete na koji način možemo doći do Vas.
    S poštovanjem Branko Stojnić

    Odgovoreno: 23. 09. 2008.
    • Poštovani Branko,
      Najbolje je da zakažete pregled u specijalističku vaskularnu ambulantu Vaskularne Klinike KC Niš na telefon 018 205 113. Od 1. oktobra utorkom i četvrtkom ćemo, prema listi zakazivanja pregledavati bolesnike, koji su van filijale grada Niša. Naglašavam da se našom metodom leče venske ulceracije nogu (ulcus cruris venosum). U slučaju postojanja dijabetesa i oštećenja arterijskog sistema naša metoda se ne može primeniti. Takođe, našom metodom se ne leče ni dekubitusne rane.
      ass dr med sc Dragan Milić