Poštovanje,
    operirala sam slijepo crijevo 10.7.08. i osjećam se dobro, ali problem je što mi je stomak još jako napuhan i definitivno na pritisak odjeće ili ruke dobijam neugodan osjećaj u stomaku.
    Šta da činim?

    Odgovoreno: 23. 09. 2008.
    • Poštovana Irma,
      Osećaj koji se kod Vas javlja u stomaku na pritisak ruke ili odeće nije posledica bilo kakvog značajnog poremećaja i nemate razloga za brigu. Najverovatnije će sve ove promene same prestati za 3 do 6 meseci od operacije. Nemate potrebe ni za kakvom terapijom. Vodite računa oko ishrane neko vreme, kako ne bi dolazilo do nadimanja stomaka.
      ass dr med sc Dragan Milić