Poštovani dr Milic,
    Zakazali ste mi pregled za 01.10.2008 g. Interesuje me kako da stupim u kontakt sa Vama, s obzirom da ću biti prvi put u Nišu i koja je cena pregleda za strane državljane?
    Pozdrav

    Odgovoreno: 15. 09. 2008.
    • Poštovana Lenče,
      Doći ćete u specijalisticku vaskularnu ambulantu vaskularne Klinike KC Niš. Imamo samo jedan Klinički centar u Nišu, pa neće biti teško naći ga. Za sve ostale informacije obratite se našoj ambulanti na telefon 018 205 112.
      ass dr med sc Dragan Milić