Postovani doktore,
    Jas sam iz Skoplja. Vise godina boledujem od hipersenzitiven vasculitis. Moja bolest je na donji deo nogama. U mojoj zemlji doktori su pokusali sve sto je moguce. Svi moguci lekovi su isprobali i opet nista. Cula sam za Vas dok sam bila na banji u Srbiji i htela sam da dogjem kod Vas. Molila bih Vas da mi odgovorite da li mogu da dogjem kod mislim da li sam na pravom mesto ili ne, zato mi recite gde da se obratim za moju bolest i da li se upoce leci.
    Molim Vas za savet, odnapred zahvaljujem.

    Odgovoreno: 13. 09. 2008.
    • Poštovana Lenče,
      Ne znam da li vam možemo pomoći. U svakom slučaju potreban je pregled. Dodjite 1.10.2008. u specijalisticku ambulantu vaskularne Klinike KC Niš od 10-14 h. Ponesite sa sobom medicinsku dokumentaciju koju imate.
      ass dr med sc Dragan Milic