Moj otac je ranije imao 2 operacije tumora na mozgu.., a uskoro bi trebalo da mu vade slezinu. Sta mislite, kako ce podneti celu operaciju i da li postoje neki nacini na koje mu mozemo pomoci u oporavku, bilo da ga ucinimo bezbolnijim ili cak ubrzamo?????

    Odgovoreno: 09. 09. 2008.
    • Postovani Vukasine, Operacija uklanjanja slezine nije teska i ne nosi veliki rizik sa sobom. Vi ne mozete pomoci ni na koji nacin. Oporavak takodje nije tezak i traje 10-15 dana. ass dr med sc Dragan Milic