Majka mi ima tumor na bubregu. U pitanju je maligni, a skener je pokazao da nije metastazirao. Zakazana joj je operacija. Mene interesuje koliko moze vremenski da traje operacija i koliko je rizicna. Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 09. 09. 2008.
    • Postovana Snezana, Operacija traje ne duze od par sati i nije previse zahtevna. Svaka operacija nosi rizik sa sobom i ne moze se iskljuciti pojava komplikacija od onih manjih pa do onih najtezih. ass dr med sc Dragan Milic