Poštovani, već duže vreme imam problema sa proširenim venama na obe noge, praćeno bolovima i čestim oticanjem nogu. Putem TV sam videla da u Nišu rade dva doktora koja vrlo uspešno leče pacijente sa ovim problemima. Da li me možete uputiti kako mogu doći do njih i zakazati pregled. Hvala

    Odgovoreno: 09. 09. 2008.
    • Postovana Zorice, Zakazite pregled u ambulanti vaskularne klinike KC Nis na telefon 018 205 113 il i 018 205 112. Ambulanta ce raditi od 1. oktobra popodne za bolesnike van grada Nisa. Trazicete ili dr Zivica ili mene. ass dr med sc Dragan Milic