1. Analiza krvi

    Pitanje broj: #152227

    Poštovani,

    Molim Vas da mi rastumačite analize krvi. Eritrociti 4, 78, hemoglobin 146, uibc 52, 8, fe 9, 34, tibc 62, 14, feritin 15. Da li neophodno uzimanje preparata gvožđa, obzirom da je nivo fe 9 ali je feritin blizu donjoj granici?

    Hvala

    Odgovoreno: 30. 05. 2017.

Komentari na pitanje: #152227

    • Mozete li mi molim Vas procitati rezultat i reci da li ima potrebe za terapijom nekom?

    • Mozete li mi molim Vas procitati rezultate, dva meseca pila Globifer i Feroglobin i proslo dva meseca pa sam odradila pretrage. Da li trebam opet koristiti terapiju?