28. 12. 09 radio sam ct i tom prilikom mi je dg. Lymphadenomelia mediatini et hili dex. Predlozeno mi je da uradim ace krvi i konsultujem hematologa. Ace sam uradio i bio je u granicama normale, kao i krvna slika. Međutim doktori se nisu slozili da treba da idem kod hematologa "jer je krv ok" nego su me poslali na bronhoskopiju koja je urađena i koja nije otkrila uzrok uvećanja zlezda. Mene interesuje dali da ipak insistiram na hematologu i dali on moze pomoći po pitanju ove diagnoze? Unapred zahvaljujem

    Odgovoreno: 22. 02. 2010.

Komentari na pitanje: #52956

    • Imam povisen s-crp, izlaze mi modrice po telu. Ima li to veze sa jetrom? Molim odgovor. Unapred hvala.

    • SOFIJA RADOVIC 25. 05. 2016.

      Radjena mi je ana skrining i visoko je pozitivna 9. Le 3, 4 seg 0, 58, eo 0, 03 mo 005, ly 0, 34 glu 4, 25 chol 7, 89, trig 1, 68, er 4, 88 hgb 142 tr 222 interesuje me sta znači kada je toliko visok ana skrining. Pozdrav

    • Dejan milenkovski 17. 10. 2014.

      Postovani imam povecan broj vev 4 godina kako dam primetio eritrocote mi povecane 6. 20. Dali se radi za policitemiju