Postovana gospodo pisem u ime moje koleginice koja ima djevojcicu staru 3 godine i dijete boluje od hockinove bolesti. Sada je ugrozena vitalno jer se pojavio i hydrocephalus. Borba za djevojcicu traje vec duze od godinu dana. Molim da mi odgovori te da li mozete pomoci? Da li mogu majka i otac dovesti dijete kod vas¨? Kod nas u sarajevu na pedijatriji su zaista ucinili sve sto je trenutno u moci. Molim da mi posaljete broj telefona kako bi roditelji mogli kontaktirati sa vama. Unaprijed hvala velika jasna stanisic sarajevo meill jasnastanisic@live. Com

    Odgovoreno: 07. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Samo odgovarna na pitanja za stetoskop kao specijalista i stručni saradnik. Nisam na klinici tako da vam direktan kontakt samnom ne bi značio. Kontaktirajte direktno klinike u nisu i beogradu.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #51683

    • Imam leukocite 3, 7. Krvna slika mi takode nije dobra. Uz to imam temperatur vec 3 nedelje 37, 2 od upale grla. Pila sam kliacil od 1200000 i nista bolje. Htela bih da vas pitam da li bi mogla neki drugi lek da pijem sobzirom da imam smanjene leukocite. Unapred zahvalna

    • Pre dva dana saznala sam rezultate analize krvi koje mi je specijalista ginekologije rekao da uradim, jer već nekoliko meseci imam miom koji ne menja svoju veličini, ali mi ne stvara ni probleme. Sa ginekološke strane je sve u redu, jedino je analizom krvi utvrđeno, da sam anemična i da mi je sedimentacija 45, hemoglobin 94, leukociti 6. 0, a eritrociti3. 81. Trombociti 270, mcv 77. 8. , mch 24. 7, mchc 318, hematokrit 0. 296. Distribucija eritrocita je 16. 3. A nalaz urina sa sedimentom je uredan. Molim vas odgovorite mi kome da se javim kako bi se utvrdilo zbog čega je sedimentacija tako visoka, jer mi je doktorka opšte prakse rekla da obavim rendgen pluća i ništa drugo. Ja to ne želim, jer sam se nedavno -u aprilu, odazvala akciji fluorografisanja pluća. Nema nikakve zdravstvene poteškoće da bih sama odredila kom specijalisti da se javim. Unapred zahvalna. . . . . Mima