Poštovani dr,
    Željela bih da dobrovoljno da dam krv, ali sam čula da ako se da valjda 3 puta, poslije mora stalno. O čemu se tačno radi, da li je to uopšte istina? Ako dam krv 1 put, ima li kakvih loših posledica, pošto u budućnosti mislim rađati djecu (za sad imam jedno dijete, koje je takođe primilo nečiju krv, pa me je to podstaklo na ovakav korak).
    Hvala!

    Odgovoreno: 27. 06. 2009.
    • Poštovani,
      Slobodno se javite u zavod za transfuziju krvi. Nema loših posledica davanja krvi osim ako ste sami malokrvni ili bolujete od neke bolesti, a da to i neznate. Zbog toga se pre davanja krvi praktikuje obavezan fizički pregled i lab. Pregled krvi. Bez brige budite humani, pomognite i vi nekom detetu. Pozdrav