Poštovani lekari stetoskopa!
    Molim odgovor na sledeća tri pitanja: da li se matične ćelije od jedne bebe mogu koristiti i za njene sestre, braću, mamu, tatu, babu,  dedu? Ako mogu-da li ih ima dovoljno za jednu ili više osoba? Da li se mogu upotrebiti za obnovu hrskavice na zglobu kuka?
    S postovanjem, Olga.

    Odgovoreno: 24. 06. 2009.
    • Poštovani,
      1. Mogu. 2. Ima. 3. Nova istraživanja u Engleskoj (studija Cardiff University predstavljena na uknscn) potvđuju da će se možda artritisom oštećene hrskavice moći lečiti matičnim ćelijama.