Kako podići imunitet posle terapije hemoterapijom taxoterom? Neutrofili i leukociti stalno padaju!
    Hvala

    Odgovoreno: 24. 06. 2009.
    • Poštovani,
      u toku i nakon hemoterapije neutrofili i leukociti padaju. Imunitet se podiže zdravom ishranom, a postoje i vitamini u tabletama i brojni komercijalni preparati. Uzimajte matični mleč, propolis, med, pivski kvasac, voće, povrće, ribu, sokove. Preporučujem da vitamine unosite putem hrane i ceđenih sokova, a ne tableta. Redovne kontrole krvne slike se i sprovode da bi se preduzele odgovarajuće mere i započelo lečenje ukoliko je to potrebno.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #32272

    • Slavko Radosavljevic 09. 10. 2009.

      Doprinos dobrom zdravlju jezgre sljiva, kajsija... Pomazu u borbi protiv kancera zelim da vas upoznam da se jezgra iz kostica sljiva, kajsija i drugih mogu efektno iskoristiti kao prirodni medikament u borbi protiv kancera. Pogotovu, kada najnoviji podaci navode, da se svake godine u svetu, otkriju novih, oko 3.000.000 bolesnika sa ovom opakom bolescu. Zato usmerimo sve snage i znanja u borbi protiv ovog zla. U jezgrima kostice kajsije, sljive i drugih nalazi se vitamin b17. Odnosno, najveca koncentracija b17 vitamina je u gorkim bademima, u jezgrima kostica jabuke, kajsije, nektarine, kruske, sljive, tresnje, limuna, kupina, malina, jagoda i drugih. Nacin delovanja: u molekulu vitamina b17 nalaze se dve jedinice glikoze, jedna cijanida i jedna benzadelhida, koji se u ljudskom organizmu oslobadja samo na mestu gde se nalazi maligna celija. Malignoj celiji je glikoza neophodna za rast i odrzavanje. Maligna celija je bogata enzimom betaglikozidazom kojim u spoju sa cijanidom i benzadelhidom iz jezgra stvara vrlo otrovno jedinjenje hidrocijanid ( hcn). Tako se celija raka truje i unistava. Enzim betaglikozidazon se u ostalim, zdravim, celijama tela nalazi u izuzetno malim kolicinama, pa prakticno ne dolazi do trovanja zdravih celija organizma. Dr. Ernst t. Krebs je postavio semu dejstva vitamina b17 ukratko rak voli glikozu, a cijanid u jezgru koštice (kajsije, sljive, jabuke i dr.) je okružen glikozom. Rak jede glikozu i truje se cijanidom. Zato je jako važno da se celije raka navedu da jedu samo glikozu sa cijanidom. Unošenje svakog drugog šecera u organizam za vreme lecenja treba eliminisati. Dnevna kolicina upotrebe: - za obolele iznosi oko 30 jezgara dnevno - za zdrave kao preventiva oko 10 jezgara u toku dana. Svako jezgro u ustima dobro sazvakati i natopiti pljuvackom u ustima potom progutati. Proizvodjac u srbiji je firma plemic-komerc iz osecine www.plemic-komerc.com prodavnice zdrave hrane su uglavom prodavci ovih jezgara. Autor projekta, dr Slavko Radosavljevic, dial. Ing. Tel. Beograd 064/4928081 spanija: 00 34 952862991 e-mail: pars30@hotmail.com