Poštovani,
    u dnu vrata sa obe strane glave pojavio mi se otok koji ni na pritisak ne boli a pod prstima izgleda kao da je mišić. S leve strane vrata je veći tako da se i primećuje kada skinem košulju. Osećaj da "nešto imam" je i sa leve strane ispod dojke prema ruci. Ništa me ne boli a strah me je da idem kod lekara. Molim vas odgovorite mi šta bi to moglo da bude.
    Unapred zahvalan, ivan

    Odgovoreno: 22. 06. 2009.
    • Poštovani Ivane,
      morate da savladate strah od lekara. Sasvim je moguće da je potrebno dopunsko ispitivanje promene kao ultrazvučni pregled, biopsija i dr. , ali to ne možemo da znamo pre pravog pregleda u ordinaciji. U svakom slučaju se javite lekaru što pre.