Postovani, pre par dana sam pod prstom osetila malu kvrgu nepravilnog oblika velicine otprilike pola zrna graska na grlicu (na par milimetara od otvora, da tako kazem) . Posto moj ginekolog nije trenutno u gradu, molim vas, recite mi sta bi to moglo biti i da li je za paniciti? Sta je najbolje da uradim? Zahvaljujem unapred.
Postovani trudnoca je trajala 5 nedelja i 5 dana, medjutim plod je sam otisao, krvarim i ponudjena je revizija uz lokalnu anesteziju, medjutim ja se jako plasim, imala sam ukupno tri pobacaja. . Da li smem da trazim opstu anesteziju?
Zena mi je trudna 25 nedlja u poslednjih 7 dana imala je dva ne bas obilna a ni oskudna krvarenja i ispao je neki ne znam da li je ugrusak ili komad posteljice. Doktror je pregledao, bebe su dobro, posteljica je dobro, ctg je dobro ali nisu rekli uzrok. . . . Molim vas sta jos moze da bude uzrok. . . Unapred hvala
Da li mozeta da mi objasnite sta ovo znaci? U cevumu uteri pravilan gestacioni mesak 9. 8mm vidljiva zumancana kesica za sada bez vidljivog eha zacetka. Eho vitelusne vrecice prisutan
Bez panike.
Pozdrav
Savetujem vam da sacekate vaseg ginekologa da vam uradi kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.
Pozdrav
Mozete da trazite opstu anesteziju.
Pozdrav
Ako je nalaz uredan, bez panike.
Pozdrav
To znaci da ste trudni, sacekajte 2-3 nedelje dok se ne razvije plod.
Pozdrav
Prikazano 4731-4735 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke