Interesuje me da li je moguce da je devojka zatrudnela negde otprilike oko 8. Marta a dobila je negde oko 13. Marta? Posto je po ginekoloskom pregledu na ultrazvuku receno 7 nedelja da je trudna. . .
Postovani, imam pitanje vezano za dojku. Bradavica leve dojke mi je u poslednje vreme dosta nadrazena i stalno ispupcena, vec dva dana me pomalo i svrbi. Radila sam pre mesec i po dana pregled dojki kad sam radila i kompletan gin. Pregled i sve je bilo u redu. Od cega mi se javlja nadrazenost i pomalo svrab? Samo da napomenem da imam sa te strane i deformitet grudne kosti (ispupcenje grudne kosti sa te strane) i vec tri meseca idem intezivno na korektivnu gimastiku i radim razne vezbe za to, pa sumnjam da nije od vezbi. Unapred zahvlana
Postovani, zanima me vase misljenje o mom problemu? Prvi put sam radila papa test i kolposkopiju i dr mi je rekla da je kolposkopski pregled sasvim uredan, a rezultat pape je bio 2/3a, onda sam koristila polygynax vaginalete i ponovila papa test i rezultat je i dalje bio 2/3a, onda mi je dr rekla da koristim macmiror vaginalete i rezultat je bio opet 2/3a. Onda sam uradila i briseve na mikoplazmu, ureaplazmu, hlamidiju, cervikalni bris i vaginalni bris. Svi rezultati su negativni, samo je kod brisa vagine pisalo da su prisutne clue celije. Meni je dr rekla da to nije nista i da je mozda samo narusena vaginalna flora i rekla mi da koristim gynophilus vaginalne kapsule i nista vise i onda sam opet radila papu i rezultat je da je 3a grupa. Sta mi vi preporucujete da sada radim?
Ne vidim ni kakvu oznaku, vi-a grupa sekreta je glivicna infekcija.
Pozdrav
Ne vgidim ni kakvu oznaku, vi-a grupa sekreta je glivicna infekcija.
Pozdrav
Moguce ako je menstruacija bila lazna.
Pozdrav
Moguce je da je od vezbi i znoja.
Pozdrav
Verovatno imate upalu grlica materice cervicitis i zato treba ukljuciti oralnu antibiotsku terapiju.
Pozdrav
Prikazano 4666-4670 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke