Imali smo odnos dan nakon menstruacije, koristili smo kondom i nakon prvog puta sam skinuo kondom i stavio novi i nastavio dalje, da li postoje neke sanse da zatrudni i kolike su? Da li da uzimamo tabletu, da li ona moze lose da utice, imamo 16 godina, i kolike su sanse da se zatrudni nakon menstruacije?
Bok, zadnja menstruacija mi je bila30. 4, međutim dans mije bilo kao zadnje 2-3 kapi, i navecer nista, i imala sam odnos veceras, nezasticeni, (a ciklus mi traje uglavnom28-30 dana) jeli potrebno da pijem ''pilulu za dan poslje'' i dali je mogu nabaviti u ljekarnoj bez recepta? I okoprilike koliko kosta u km. ?
Koji vid kontracepcije bi ste preporucili zenama koje nisu radjale i ne zele trudnocu? Vecina zena izbegava tablete jer kazu da uzrokuju pojacanu maljavost, jel to tacno? Hvala vam
Imala sam namerni pobacaj pre 7 dana, trudnoce 2 meseca, veceras mi se pojavio providan blago belicast iscedak iz dojki koji je masan i nema mirisa blago je lepljiv. Da li se ova pojava desava ili je u pitanju problem?
Bez panike, nema potrebe da uzima pilulu za dan posle, jako su minimalne sanse da zatrudni.
Pozdrav
Nema potrebe da pijete pilula za dan posle.
Pozdrav
Cim izostane menstruacija, uradite test za trudnocu.
Pozdrav
Razlicite su prakse, licno bi preporucio spiralu.
Pozdrav
Desava se.
Pozdrav
Prikazano 4606-4610 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke