Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96184)

  1. Postovani, imam 36 godina i majka sam dvoje dece koje sa rodila carkim rezom (prvi je bio decembra 2007. A drugi juna 2009.) . Trenutno sam u drugom stanju (9. Nedelja) . Osecam se dobro. Doktor mi je rekao da ce se i ova treca trudnoca zavrsiti carskim rezom. Koliko je opasan treci carski rez (cula sam da je veoma rizican) ? Da li ima razloga da se plasim? Koje analize treba da odradim?

    Odgovoreno: 20. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Bez panike, treci c. Rez nije opasan, uradite klasicne analize kao za svaku opraciju.
      Pozdrav

  1. Na zadnji i predzadnji vaginalni i cervikalni bris utvrdjeno mi je prisastvo bakterija streptoccoccus grupa b, prvo sam pila sinacilin i vaginalete poliginax, pa opet radila bris (naravno po savet ginikologa) , a sada nakon ove rezultate opet pijem sinacilin i vaginalete povidon jod, naravno opet po savet ginikologa. Sada me zanima kako ce da ide poradjaj jer sam u 39 nedelju trudnoce, da ne bi mi se beba zarazila sa streptokokom, i zanima me dal u slucaj pucanje vodenjaka moze bebi nesto da se desi od vaginalete povidon jod. Hvala

    Odgovoreno: 20. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Dobra vam je terapija, od povidon joda nece se nista desiti vasoj bebi, nacin porodjaja ce odluciti vas akuser.
      Pozdrav

  1. Postovani, pre 14 dana mi je poceo ciklus koji je normaćno trajao. Dva tri dana nakon toga imala sam sexualne odnose nakon cega sam popila tabletu escapel. Danas sam opet dobila menstruaciju. Da li je moguce da je to od tablete?

    Odgovoreno: 20. 05. 2014.
  1. Postovani, nalazim se u drugom mesecu trudnoce, a moj svekar sa kojim smo u kuci, ide na magnetnu rezonancu. Da li smem biti blizu njega?

    Odgovoreno: 20. 05. 2014.
  1. Postovani molim vas za vase misljenje trudnica sam i u 25 sam nedelji trudnoce moja beba je po uz teska 730 gr, a duga 26, 5 cm. Po vasem nisljenju da li je to u redu. Hvala unapred

    Odgovoreno: 20. 05. 2014.

Prikazano 4466-4470 od ukupno 20742 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460