Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96182)

  1. Postovani doktore. . . Pre godinu dana izolovana mi je mycoplasma hominis. Ureaplasma bila je negativna. Lecili smi se i partner i ja. Nakon toga radila sam kontrolni i bio je dobar. Mycoplasma je izlecena. Posle 7 meseci radila sam opet sve briseve i cervikalne i vaginalne radi kontrole. Tada mi je izolovana ureaplasma. Vrednosti 10. 000

    Odgovoreno: 23. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Bez panike, javite se vasem ginekologu da vam prepise adekvatnu terapiju po antibiogram.
      Pozdrav

  1. Postovani, zeljela bih vam najprije objasniti svoju situaciju znaci, imala sam peting s deckom, on je mene dodirivao, ali sam pritom nosila hlace, zatim je izvadio ruku, skinio svoje gace (nisam sigurna dali je tada dosirivao svoj penis, al u slucaju da je, dali je mogao pokupit predsjemena, s obzirom da mu se tek ‘digao’) zatim je vratio ruku u moje hlace. Kolike su sanse za trudnocu u tom slucaju? E da, sperma sigurno nije u pitanju, nije svrsio u mojoj bkizini unaprijed hvala: ) i ako moze odgovor na email

    Odgovoreno: 22. 01. 2014.
  1. Poštovani, imam jedno pitanje koje me jako zanima. Belara kontracepcije pijem vec godinu i pol dana, prije 2 tjedna sam dobila radi upale grla klavobel antibiotik, zadnju tabletu antibiotika popila sam u ponedeljak ujutro, a odnos sam imala navecer u srijedu. Dali postoji rizik od trudnoće? Hvala

    Odgovoreno: 22. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Ako uzimate redovno pilule za kontracepcije onda ste zasticeni, bez panike.
      Pozdrav

  1. Izraslina na maloj usni
    Pitanje broj: #124457

    Jutros sam primjetila malu izbočinu kao malu bobicu na lijevoj maloj usni koja je crvena. Nikada nisam imala odnos a i dosta pazim na higijenu. Molim Vas da mi kažete o čemu bi moglo da se radi,?

    Odgovoreno: 22. 01. 2014.
    • Bez panike, javite se ginekologu da Vas pregleda i eventualno da vam uzme bris, da biste dobili adekvatnu terapiju.

  1. Postovani, prosli mesec sam pocela sa terapijom klomifenom ujutru i u ece. Ovaj mesec mi se pojavio malo obilniji braon iscedak i blago krvarenje. Da li je mozda klomifen uzrokovao poremecaj menstruacije obzirom da nisam mogla isti da nastavim da pijem jer je zbog tog braon iscedka bilo nemoguce odrediti drugi dan ciklusa? Da li mozda trebam da radim test za utvrdjivanje trudnoce? Hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 22. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Uradite test za trudnocu, ako je test negativan, javite se vasem ginekologu da vas pregled i uradite uz pregled da biste proverili da li su vam cisticni jajnici.
      Pozdrav

Prikazano 5726-5730 od ukupno 20742 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460