Postovani, u vezi sam godinu dana i jos uvjek sam nevina, imali smo odnose i sve, ali himen nikako da probijemo, kako je vrijeme prolazilo, ja sam sebi stvorila vjerovatno problem u glavi i kad pokusamo to, samo se ukocim i jednostavno blokada. Da li je moguce prilikom posjete ginekologu da zatrazim da mi probije "himen"?
Poštovana, imam jedno pitanje. Naime, imam djevojku 8 mjeseci koja je nevina (nije do sada imala seksualni odnos) . Prije par dana je trebala dobiti mentruaciju koja joj inače zna kasniti. Upravo tada smo i malo se zanijeli pa sam ja ušao prstom u njenu vaginu polako. Nije je bolilo, osjetio sam prstom okrugli mali ulaz i ušao sam nekih 6, 5-7cm u vaginu. Nakon toga, ona je otišla do toaleta i na higijenskom ulošku primjetila rijetku krv koje je kolicinski bilo malo. Inače kada dobije menstruaciju, ona obilno krvari. Moje pitanje je da li je moguće da sam pokidao himen na ulazu vagine prstom? Nadam se brzom odgovoru. S' poštovanjem, dušan
Postovani. Imam pitanje u vezi zadebljanja zida materice. Meni je 7. 1mm. Menstruacija mi kasni skoro 10 dana, a nisam imala odnos. Bila sam kod ginekologa, ali mi nije nista objasnila. Brine me sta je to. Molim vas pomozite mi.
Poštovana, Bez panike, savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi sts proverili da li su vam cisticni jajnici i da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa) .
ginekoloska ordinacija “aras”
http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
dr rami aburas
dobracina 6/1
tel. 2622832
064 1188264
ramiaburas@hotmail. Com
Postovani mozete li mi prevesti nalaz sa otpusne liste: adhaesiones multiplices omanti maioris et intestini tenui cum tegmenti abdominis et pelvis minoris, adhaesionesmultiplices sygma et rectum cum pelvis minoris. Relaparatomia medialis infraumbilicalis
lysis adhaesiones multiplices cum tegmenti abdominis et pelvis minoris
hysterectomia tot. Abd. Sec. Aldrige cum adnexectomiam lat dex
drainage suprafastialis, excisio cicatrix. Hvala
Imala sam odnos za novu godinu, zasticen, ali smo na pola odnosa shvatili da nam je kondom spao. Ni ja ni on nismo primetili kada. On nije doziveo eakulaciju jer smo stali. Cim smo primetili odsustvo prezervativa. Ciklus mi je otprilike 22~23, ali sam u drcemnru dobila 19og. Sada mi kasni menstruacija i zelim da pitam da li je moguca trudnoca?
Bez panike, samo opsuteno i strpljivo, inace javite se vasem ginekologu da vas pregleda pa ce da vam kaze kakav je vas nalaz.
Pozdrav
Moguce, neka se javi ginekologu da je pregleda.
Pozdrav
Bez panike, savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi sts proverili da li su vam cisticni jajnici i da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa) .
ginekoloska ordinacija “aras”
http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
dr rami aburas
dobracina 6/1
tel. 2622832
064 1188264
ramiaburas@hotmail. Com
Pozdrav
Uradjena vam histerectomia usled razne adhezije (srasline) .
Pozdrav
Savetujem vam da uradite test za trudnocu, ako je test negativan proverite hormonski status.
Pozdrav
Prikazano 5676-5680 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke