Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96174)

  1. Postovani, redovno pijem kontraceptivne pilule logest. Prosle nedelje sam zbog upale krajnika pila i antibiotike i zbog straha da ce mi antibiotici umanjiti dejtvo pilula koristala sam kondome. Nazalost, doslo je do pucanja kondoma bas kada mi je bio 14. Dan ciklusa i u apoteci su mi rekli da za svaki slucaj popijem escapelle sto sam i uradila, a da nastavim redovno da uzimam logest. Cetiri dana nakon sto sam uzela escapelle sam dobila krvarenje, a preostlo mi je jos 9 pilula logesta pre nego sto napavim redovnu sedmodnevnu pauzu. Moje pitanje je sledece: da li da ispijem preostalih devet pilula i da pravim pauzu ili da ovo krvarenje izazvano escapell pilulom tretiram kao menstruaciju i da li sada da pekinem sa logestom, i u tom slucaju, posle koliko dana da nastavim? Takodje, zanima me da li cu biti zasticena u tom periodu? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 03. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Ne ispijajte preostalih 9 pilula, krvarenje koje ste dobili smatrajte da je menstruacija, pocinjete novu kutiju.
      Pozdrav

  1. Postovani, preporucujte li trudnicama kojim je posteljica nisko smjestena da nose trudnicki pojas? Hvala za odgovor

    Odgovoreno: 03. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Razlicite su prakse, licno nisam pristalica da se nosi trudnicki pojas.
      Pozdrav

  1. Poslednja menstruacija je bila 14. 01. 2014. - obično su na 27-28 dana. Nezaštićen odnos je bio 02. 02. 2014. Kolika je mogućnost da ostanem u drugom stanju?

    Odgovoreno: 02. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Vas nezasticeni odnos bio je 20 dan ciklusa, minimalne su sanse da ztrudnite.
      Pozdrav

  1. Poštovani da li sam sigurno zaštićena ako redovno pijem pilule a dečko ejakulira u mene? Nisam propustila nijednu

    Odgovoreno: 02. 02. 2014.
  1. Poštovani, imam 33 godine. Prije 7 godina utvrđena mi je dijagnoza uterus duplex i vagina septum. Preporučena mi je resekcija septuma koju sam odgodila jer mi nije stvaralo veće poteškoće (osim malo bola na početku odnosa) . Hvala bogu zanijela sam pripodno i prije 4 godine carskim rezom dobila dječaka. Molim vas da mi pojasnite šta znači da je vagina u sagitalno-medijalnom smjeru pregrađena, septum dopira do kraja, nema komunikacije u proximalnoj trećini! Da li ću ga ipak morati ukloniti, hoću li u narednim godina imati nekih pratećih problema u vezi s tim. Unaprijed hvala

    Odgovoreno: 02. 02. 2014.
    • Poštovana,
      To je opis vaseg nalaza, septum koji je po celoj duzini vagine, koji treba otkloniti, necete imati posledice.
      Pozdrav

Prikazano 5581-5585 od ukupno 20742 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460