Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96174)

  1. Postovani, poslednji menstrualni ciklus imala sam 21. 01, a nezasticeni odnos sa ejakulacijom 27/28. 01. Poslednji dan ciklusa. Sledeci nezasticeni odnos, ali bez ejakulacije sam imala 04. 02. U doba ovulacije. Moje pitanje je kolike su sanse da ostanem u drugom stanju. P. S. Nije nezeljena trudnoca. Hvala unapred

    Odgovoreno: 07. 02. 2014.
  1. Skoro sam saznala da sam u drugom stanju vec 5 nedelja, a desilo mi se bas u tom periodu dok jos nisam znala da sam vec trudna uzeti jednom helex od 5mg i nakon nedelju dana jos jednom isto 5mg helexa. Molim vas mozete li mi odgovoriti jesam li vec nastetila plodu?

    Odgovoreno: 07. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Bez panike, nece biti posledica od 2 tablete, samo ne uzimajte ga vise.
      Pozdrav

  1. Poštovani, u oktobru sam bila na redovnom ginekološkom pregledu u državnom domu zdravlja i nije bilo nikakvih problema. Međutim, u januaru i februaru ciklus mi se javlja ranije 7-8 dana i značajnije žiga me desni jajnik (na 20. Do 21. Dan) . Da li je to opasno, šta to može da znači i da li je potrebno da ponovo obavljam neke preglede u privatnim klinikama i koje? Koje privatne ginekologe preporučujete i kakvo vam je mišljenje o euromedicu i jedru? Hvala unapred. Pozdrav,

    Odgovoreno: 07. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) i da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      Ginekoloska ordinacija “Aras”
      http://www.wix.com/aburasrami/aras
      dr Rami Aburas
      Dobracina 6/1
      Tel. 2622832
      064 1188264
      [email protected]


      Pozdrav

  1. Imam od malena mladez na levoj strani usmina, braon je boje, manji, boja i velicina se godinama nije promenila. Bila sam na pregled sa 12god, radjena mi je kolkoskopija, doktor je tad rekao da cu kasnije imati problema, valjda u trudnoci. Zanima me vase misljenje? Hvala

    Odgovoreno: 07. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Ne mogu da vam pomognem bez pregleda, neka da vas pregleda dermatolog.
      Pozdrav

  1. Dojim bebu vec 4 mesec uspesno, operisana sam carskim rezom, odmah nakon 40 dana dobila sam menstruaciju i 2 x sam je imala sad sam je izgubila da li je to normalno? Odnose nemam. . Pozz

    Odgovoreno: 07. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Desava se dok dojite, javite se vasem ginekologu da vas pregleda.
      Pozdrav

Prikazano 5521-5525 od ukupno 20742 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460