Postovani, mozete limi protumaciti sledeci nalaz vaginalnog ultrazvuka (nakon sto je nekoliko testova na trudnocu pokazalo pozitivan rezultat): ''zadebljan endometrij s centralnio nepravilnim hipoehogenim podrucjem koje ne odaje utisak gestacijskog meska. ''
hvala unapred, tanja
Imam 32. Gondine i uskoro planiram da radim sa svojim partnerom na potomstvu. Isla sam redovno na ginekoloske preglede i svi nalazi su bili uredne. Prosle nedelje sam prvi put radila vaginalni ultrazvuk na kojem je utvrdjeno da imam uterux duplex, nemam dve vagine. Vrlo sam iznenadjena, a odgovor doktorice na pitanje da li treba nesto da uradim pre trudnoce, je bio negativan. Pa me interesuje da li treba da idem na neke detaljnije preglede pre trudnoce ili to samo prihvatim
Zavisi koliko traje mrenstruacija, ako traje 5-7 dana onda je mnogo manja sansa da je plodan dan.
Pozdrav
Uradite test za trudnoce, ako je test negativan onda proverite hormonski status.
Pozdrav
Ne.
Pozdrav
Sacekajte jos 2 nedelje bice jasnije slika.
Pozdrav
Savetujem vam da uradite hycosy- sonohisterosalpingografija uz hsg da bi bila jasna slika.
Pozdrav
Prikazano 5471-5475 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke