Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96172)

  1. Postovanje moje pitanje bi bilo kada imam odnose imam bolove u donjem djelu stomaka i imam osjecaj da cu da vrsim veliku nuzdu zna se pojaviti i blaga sukrvica

    Odgovoreno: 15. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis& colpitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      064 1188264
      ramiaburas@hotmail. Com

      Pozdrav

  1. Seksualno sam aktivna. Menstruacija mi kasni dve nedelje. Da li postoji mogućnost da mi kasni zbog nečeg drugog, a da nije trudnoća?

    Odgovoreno: 15. 02. 2014.
  1. Da li mi možete reći zbog čega se javljaju bolovi prilikom seksualnog odnosa? Interesuje me jer se meni dešava skoro svaki put kad sam intimna sa dečkom. Hvala.

    Odgovoreno: 15. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis& colpitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      064 1188264
      ramiaburas@hotmail. Com

      Pozdrav

  1. Postovani, imam 19 godina i pre dve nedelje sam imala 'prvi polni odnos, tacnije, kada mi je pukao himen i kada sam krenula da krvarim stali smo. Za dva dana sm0 imali da kazem slicnu aktivnost, s tim sto on nije usao potpuno u mene, nego je samo par minuta to pokusavao, bez kondoma. Ja inace imam jedan jajnik i pijem dianu 35. Ono sto mene brine je sto sam 3 dana pre toga taj lek popila sa 13 sati zakasnjenja. On kaze da nije svrsio u mene, i da je sve jako kratko trajalo, ali ja se ne razumem previse u to. Kasni mi 5 dana, a nikada mi ranije nije kasnilo vise od 2. Da li postoji sansa da sam trudna? Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 15. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Bez panike, zasticeni ste, sacekajte jos 2-3 dana, ako ne dobijate menstruaciju javite se vasem ginekologu da pregleda.
      Pozdrav

  1. Postovanjem pijem 1/4 rivotrila od 2mg. . . A trudna sam 2 mjesec. . . Koliko je opasno? Pijem zbog nervoze vec par godina. . . Da li je opasno ostaviti tablete? I kakav je postupak ostavljanja ove kolicine i da li moze doci do epi napada iako nisam epilepticar. Svi imaju razlicita misljenja pa me zanima vase. Hvala. Osim napada i postupka ostavljanja zanima m i da li ce ta kolicina naskoditi bebi

    Odgovoreno: 15. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Rivotril je kontraindikovan u trudnoci sem ako vas lekar proceni da mozete da ga uzimate u trudnoci.
      Pozdrav

Prikazano 5461-5465 od ukupno 20742 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460