1. Trudnoća prilikom analnog seksa

    Pitanje broj: #156696

    Poštovani,

    Imam 20 godina i sa dečkom sam imala nešto nalik analnom sex-u. Nije baš analni sex zbog toga što je bio samo na ulazu, nije ulazio. Dečko je svršio. Da li je moguće da zatrudnim? Ja sam dosta neiskusna u pogledu sex-a i svega vezanog. Trudim se da se što više informišem ali ipak se plašim, pa Vas molim da mi odgovorite.

    Odgovoreno: 31. 03. 2018.
    • Poštovana,

      Način na koji ste opisali vaše seksualno iskustvo teško da je može da dovedeve do trudnoće, sem da nakon toga niste imali uobičajen seksualni čin, kopulacijom u vaginalnoj sredini.

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #156696

    • Poštovani, imala sam analni odnos sa dečkom, ali sperma nije iscurela u analni otvor vec preko donjeg dela ledja, Istusirala sam se i oboje smo nevini, da li postoji mogućnost trudnoće?

    • Postovani,imala sam analni seks sa deckom i svrsio je u mom analnom otvoru,posle toga sam se istusirala pa me zanima da li je moguce da zatrudnim nekako i da li su kad sam se tusirala spermatozoidi mogli zavrsiti u mojoj vagini,inace nevina sam .Hvala unapred.

    • Postovani, Imala sam analni odnos sa momkom, prvi put smo osetili i on i ja takvu vrstu “svrsavanja” Dogodilo se to da je on svrsio meni u analni otvor, zanima me postoji li mogucnost da ostanem trudna jer mislim da je bilo dosta spreme u mom analnom otvoru. Hvala puno unapred💜