1. Krvna grupa i pol deteta

    Pitanje broj: #156686

    Poštovani,

    Da li krvna grupa ima veze sa polom deteta? Suprug i ja smo ista krvna grupa o+ i pročitala sam negde da ako se prvo dete rodi zenško ili ti muško, sve ostale trudnoće, tj. deca će biti istog pola?

    Odgovoreno: 31. 03. 2018.

Komentari na pitanje: #156686

    • Da li palitrex tablete smeju na početku trudnoće da se piju i zbog čega se piju u trudnoći?

    • Dobar dan. Kada mi je ovulacija? Želim ostati u drugom stanju. Zadnja mi je bila 22. marta, a ciklus mi traje 26 nekad 27,28 dana.

    • Postovani, teemin vto mi je 14.09.,danas. Zadnja menstruacija 12.9.2019. Menstruacija na 26 dana, najduzi ciklusn32, najkraci 24. Kad sam ostala u drugom stanju, zwpravo, moji plodni dani bili su? Hvala

    • Poštovani, jako sam zabrinuta. U 4-5 nedelji trudnoće pila sam Pipen 10 dana zbog ešerihije, po preporuci ginekologa. Po završetku terapije ustanovljena mi je trudnoća 4-5nedelja. Da li ima razloga za brigu, da li će doći do kakvih oštećenja ploda? Sada sam 7. nedelja, hvala.