doktore imam 20 godina udata sam imam cerku 10 meseci nakor poragjaja dobila sam na dva meseca a sat 3 meseca menustracije nisam dobila sam radila test nisam trudna sam bila kot ginekola sve je dobro nemam bolovi nigde sveje kao ranije samo meustracije mi kasnif mozete li mi reci mogu li nekoje tablete da pije i koje hvala vi puno.pozdraf caoo

    Odgovoreno: 13. 08. 2008.
    • Mozete- uzmite primolut-nor 2x1 10 dana i kada prestanete sa njima dobicete. Ako jos uvek dojite onda je to razlog kasnjenja-u tom slucaju nemojte nista da pijete, nema potrebe- samo vodite racuna da ne ostanete neplanirano trudni, a ciklus ce se vratiti kada potpuno prestanete saq dojenjem.