postovanje .majka sam dvoje djece ,imam 28 god moje pitanje se odnosi na to da u zadnja 4 mjeseca imam problema da kad se zavrsi menstracija imam tamno smedi sekret .menstruacija je uvijek redovna i traje oko 6 dana ,neosijetim da me nesto boli ,al me zabrinjava taj sekret koi traje odprilike po nekih pet do sest dana ,jeli moguce da su uoitanju neke ciste koje mozda puknu pa se to desava .hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 13. 08. 2008.
    • Ne verujem da su u pitanju ciste, ali ipak uradite jedan kontrolni UZ-cni pregled. Ukoliko je tu sveu redu uradite hormonski status od 2.-4. dana ciklusa. Ako niste u mogucnosti da uradite hormonski status onda samo nivo Prolaktina i 3 ciklusa od 16-26. dana upotrebljavajte primolut-nor 2x1 10 dana.