Imam 32 godine i u programu sam za vantelesnu oplodnju. Radila sam neke testove ,a rezultate tih testova nosim tek u septembru na uvid.Zelela bih da pitam samo jednu stvar,a to je da li cu sa ovim rezultatima moci da nastavim sa normalnim tokom za pripremu vantelesne oplodnje,ili ce ovi rezultati uticati na tok: Rubella igG 133.5 IU/mL Toxoplasma igG 88.8 IU/mL cmv igG 65.7 U/mL i mozete li mi objasniti sta ovi pojmovi zapravo zanace?

    Odgovoreno: 13. 08. 2008.
    • Moci cete. Antitela iz klase G su antitela koja pokazuju da je Vas organizam nekada davno bio u kontaktu sa ovim infekcijama i daje stvorio antitela-ona su znak stare (prelezane) infekcije. Nema sveze infekcije a to je najvaznije.