Poštovani, pre par dana sam bila na pregledu-prvi put,24 god.Doktor mi j rekao da je sve u redu.Interesuje me pošto je rekao-materica vam nije zavaljena nego napred-šta to znači?Prepisao mi je vaginalete Pologanax.

    Odgovoreno: 14. 08. 2008.
    • Znaci da Vam je materica postavljena kako treba odnosno nalazi se kao kod vecine zena telom nagnuta prema mokracnoj besici (sto je napred) a ne prema rektumu (sto je nazad i nije patologija samo se retko srece). Poiginax vaginalete su vaginalete sirokog spektra (za poremecen vaginalni sekret).