Postovni, od svog lekara dobila sam tableta Orgametril sa uputstvom da pijem 5 dana pre ocekivane menstruacije pa narednih 15 dana i to 2 puta po 1 a za odlaganje ciklusa pre odlaska na more. Molim vas da mi odgovorite da li su dobre ove tablete, koje sam vec kupila i da li moraju da se piju dva puta dnevno, ujutru i uvece, obzirom da vi preporucujete Primolut Nor.

    Odgovoreno: 14. 08. 2008.

Komentari na pitanje: #9237

    • Dobar dan. Počela sam da pijem Ogometral dva dana pre nego što treba da dobijem ciklus. Ali počelo je od juče po malo kao da cu da dobijem. Pijem ujutru I uveče po jednu tabletu Ogometrala za odlaganje ciklusa, a trebalo bi na more da idem. Da li da nastavim da pijem ove tablete za odlaganje ciklusa?

    • Dobar dan, molim vas recite mi koliko i da li je bezbedno uzeti lekove za odlaganje ciklusa bez konsultacije sa lekarom? Hvala

    • Dobar dan ka samo da vas pitam dobila sam orgametril tablete evo pijem pet dana po dve na dan i sesti dan mi procurilo po malo evo dva dana mi curi po malo i imam bolove u malom stomaku sta da radim sva sam izgunljena Hvala

    • Imam 40. God. U 2005. Sam dobila da pijem primolut nor jer sam imala produzenu menstruaciju. Kad sam prestala da ga pijem obicno sam dobijala menstruacijun posle 2 do 4 dana. Ovog meseca ustvari 31. 12. Sam nesto malo imala krvatrnja a sad nemam uposte. Imam intervale cas se preznojavam cas mi je hladno. Sa 10. 5. God sam dobila menstruaciju. Nezanam sta je upitanju da li je moguce da sam vec u pred klimaksnom stanju inace imam redovan seksualni odnos. Jako se nerviram i neznam sta da radim. Nijemi se ovo desavalo dok sam pila priolut nor.

    • Ja se javljam radi odlaganja ciklusa zbog mora. Bila sam kod farmaceuta. I on mi je preporučio orgametril tablete. Al je rekao da pijem 10-dana po 1-nu tabletu pre menstrualnog ciklusa. I dokle god budem na moru da pijem po 1-nu. Redovnu menstruaciju imam na svakih 28-29 dana. Pa bih vas molila za vaše mišljenje i iskustvo, pošto 1-vi put koristim tablete za odlaganje menstruacije. A traje mi od 7-8 dana i dosta mije obilna menstruacija, a tampone nemogu da podnesem. Unapred hvala!!!!!