Doktore, u 15 nedelji trudnoće sam i imam dosta problema sa zatvorom. Kako da rešim ovaj problem?

    Odgovoreno: 14. 08. 2008.
    • Ishranom pre svega: jedite hranu bogatu celulozom (cerealije), smokve, kompot i slatko od sljiva , nekoliko badema i leblebija svaki dan, pijte sumeci magnezijum i unosite dosta tecnosti. Ako to ne pomogne uzmite pre svakog obroka supenu kasiku parafinskog ulja, a ako ni to ne pomogne uzmite Laxomucil ili neki drugi preparar dozvoljen u trudnoci ( ne znam im imena, ali apotekari znaju).