Postovani, vec mi je 15 dan ciklusa ali odmah nakon zavrsene menstruacije primetila sam malo sukrvice u sekretu, i sada postoji, osecam i bol u stomaku. To me jako plasi, pomislila sam na ovulaciju ali takvo stanje sekreta traje vec danima.. Recite mi o cemu moze biti rec? Inace, imam zakazan pregled za nekoliko dana ali sam jako uplasena.. Unapred hvala

    Odgovoreno: 14. 08. 2008.
    • Takav sekret moze biti posledica hormonskih oscilacija uslovljenih iregularnim tokom ovog sada ciklusa, (sto nije nista strasno- desava se- svaka zena ima pravo na par iregularnih ciklusa godisnje), ili je problem lokalne prirode- promene na grlicu. U svakom slucaju UZ i pregled pod spekulumom ce dati odgovore na pitanja, a mislim da nece biti nista znacajno.