Postovni, prilikom ginekoloskog pregleda utvrdjeno je da imam kandidu. Koristila sam vag. cansen, moj suprug ung.cansen. Sve je bilo u redu ali ubrzo se sve ponovilo (svrab, peckanje na genitalijama a kod supruga crvenilo, osip i svrab). Sta koristiti da se sve ovo spreci?

    Odgovoreno: 10. 08. 2008.
    • Procitajte na sajtu tekst o Vaginalnoj kandidijazi- da bi ste upoznali protivnika sa kojim milione zena imaju problem. I Vi i suprug po jednu tbl. Diflukana od 150 mg, Vi vag. Canesten 3 a u sledeca 2-3 ciklusa neposredno posle ciklusa po jednu vag. Canesten1. Suprug neka maze kremu makmiror-complex (kansen, ginodaktanol).