Postovani,da li tupa bol(koja i nije u stvari bol)na levoj strani jajnika i osecaj kao da ti noga trne,moze biti znak ovulacije u danima ocekivane ovulacije?Ako jeste da li to znaci da je ovulacija u toku ili da ce nastupiti uskoro?(mejbi bejbi je pre toga par sati pokazao paprat?)Hvala

    Odgovoreno: 06. 08. 2008.
    • Da, to moze biti znak ovulacije, a posto se poklapa sa mejbi bejbi papratizacijom znaci da je ovulacija u toku- oslabadjanje jajne celije nije trenutak vec period koji traje tako da ste Vi u ovulatornom periodu i ako je to ono sto zelite samo napred.