kolika je uspesnost inseminacije sa obradjenom spermom ako je uzrok steriliteta antispermatozoidna antitela?i suprug i ja ih imamo po60% sve ostalo je ok,hvala na odgovoru svaki savet nam znaci jer smo u dilemi da li odmah ici na vto mnogi kazu da je inseminacija gubljenje novca i vremena

    Odgovoreno: 06. 08. 2008.
    • Nemam podatak u % a i to Vam nista ne znaci: ako ste i u 1% za Vas je to 100% (bilo uspeh ili ne). Savert probati 2 najvise3x i ako ne uspe IVF. Inseminacija ima svoje mesto u lecenju steriliteta- probajte.