Postovani,pre dva meseca sam operisala vecu pregradu materice,i konacno posle dva meseca sam dobila menzis izazvan progesteronom.Ono sto me zanima koliko bih trebala cekati do inseminacije i kakve su mi sanse da sledeci mesec dobijem prirodnim putem.Imam 27 godina,15 godina redovnu menstruaciju.hvala

    Odgovoreno: 06. 08. 2008.
    • Sanse da dobijete sledeci mesec su realne- nema razloga da bude drugacije. Sto se tice trudnoce porazgovarajte sa operatorom posto on zna opseznost i dubinu promene. Ako je radjeno transvaginalno 6 meseci bi bilo optimalno da sacekate sa trudnocom- do koje uostalom i nece doci dok organizam ne bude bio spreman da je primi. Inseminacija nije neophodna - mozete probati prirodnim putem- ako nemate problema sa grlicem i spermogramom.