Postovani doktore imam 19 god.prilikom prvoga odnosa sa partnerom pojavila se krv sto znam da je normalno,ali se to dogodilo i drugoga puta...Krvarila sam svega pola sata oba puta.Da li je normalno da se krv i dalje pojavljuje?Sada nemamo odnose jer ne znamo da li je to normalno?

    Odgovoreno: 06. 08. 2008.
    • Nastavite sa odnosima dok ne prestane krvavljenje jer prvi put je doslo do cepanja himena- verovatno nepotpunog sto ste dovrsili sledeci put i to je razlog krvavljenja i drugog puta. Vac sledci put toga nece biti- ne plasite se.