Postovani dr, ja sam u 26.nedelji trudnoce, i interesuje me da li smem da radim operaciju korena zuba? I da li je normalno da imam nadutost stomaka i povremeno presecanje sa leve i desne strane stomaka? Unapred zahvalna Biljana

    Odgovoreno: 06. 08. 2008.
    • Smete- nema razloga za suprotno. Moze se raditi i u lokalnoj a i u opstoj anesteziji ako je potrebno. Digestivne tegobe koje imate posledica su hormonskog stanja u kome se nalazite (lenja creva). Regulisite stolicu (laksomucil ako imate zatvor) i proverite urin i krvnu sliku.