Dobar dan!
    Zovem se, Mira Rudanović, iz Podgorice sam, ljekar sam opšte prakse. Pošto sam,zainteresovana za ginekologiju,u planu mi je da tema moje magistarske teze, bude, "Pato-morfološke karakteristike kod intrauterinog zastoja", pa bih Vas,zamolila ako bi mogli da mi preporučite literaturu i određene sajtove koji se bave ovom problematikom.
    Iskreno zahvalna!

    Odgovoreno: 04. 03. 2007.
    • Koleginice preporucio bih Vam knjigu Maternal-Fetal- Medicine Principles and Pracitise od Creasy Resnik  Iams-a peto izdanje.Sto se tice sajtova njih ima mnogo pa probajte sa kljucnim recima povezanim sa Vasim magisterijumom.