U 30.nedelji trudnoće lekar je na izveštaju napisao da su delimično proširene bočne komore. Zamolila bih Vas da mi kazete koliko je to opasno i sta je najbolje uraditi. Hvala unapred!

    Odgovoreno: 01. 08. 2008.
    • Nista- samo pracenje. Ukoliko dijametar komora ne prelazi 10 mm nema sekiracije. Takodje ukoliko se prosirenost ne povecava takodje se ne sekirajte. Predlazem do 34. nedelje UZ-cno pracenje jednom u 7-10 dana jer do tog perioda se moze razviti dalje sirenje komora ukoliko se promene odvijaju u tom smeru- ali ne verujem. Licno mislim da je dr sebi skrenuo paznju na ono sto je video kako bi na sledecoj kontroli obratio paznju.