Postovani,naime imala sam operaciju ciste na jajniku hiriskim putem,na desnom je bila vodena negde oko 7 mm,a na levom takozvane cokoladne vise komada zbog cega mi je i odstranjena trecina jajnika,to je bilo januara ove godine.Maja meseca sam ostala trudna i sa 5 nedelja imala spontani najverovatnije zbog snimanja vilice(radjeno 5 dana pre nego sto sam saznala da sam trudna).Kazu zbog zracenja da je doslo do toga.Nije mi radjena kiretaza sve je samo otislo.Menstruacije su mi ostale redovne na 24-26 dana.Pauzirali smo jedan mesec tako nam je receno,i evo posle prvog pokusaja nista.Plasim se sta ako spontani nije bio od zracenja mislim kolika je verovatnoca.Vase misljenje da li mislite da cu opet moci da ostanem trudna.Imam 23 god.U braku 2 god.Izvinjavam se na dugom postu.Hvala unapred na odgovoru

    Odgovoreno: 31. 07. 2008.
    • Pobacaj koji ste imali nije posledica slikanja zuba - to je sigurno. neki drugi razlog je posredi. Nemojte se opterecivati onim sto je bilo- sigurno cete ponovo ostati trudni. ja obicno savetujem 3 meseca pauzu posle pobacaja- da se organizam stabilizuje- dakle ne brinite trudnoce ce biti. O spontanom pobacaju procitajte vise u tekstu ponovljeni spontani pobacaj na ovom sajtu da bi Vam problematika postala jasnija.