mozda ce bit malo glupo pitanje ali mene interesuje posle terapije klomifenom ako se nedesi zacece dali se dobije menstruacija,ja inace imam neredovne(policisticni jajnici) i sad sam pila klomifen pa ako nedodje do zaceca dali cu dobit menstruaciju,i ako je dobijem dali to znaci da je doslo do ovulacije

    Odgovoreno: 30. 07. 2008.
    • Naravno da cete dobiti. A sto se tice ovulacije kada ste vec stimulisali ciklus (klomifenom ) trebalo je da UZ-cno p. pratite rast folikula indukujete ovulaciju (pregnilom) i imate ciljane odnose- tako se radi kada se ciklus stimulise. Menstruaciju cete dobiti a ovulacije je verovatno bilo- ali za sledeci put u konsultaciji sa Vasim dr postupite kako sam Vam napisao.