Postovani doktore, zadnju menstru.sam imala 25.06, danas sam uradila test za trudnocu, i pokazao poztivno, ja sam srecna zbog toga ali me samo malo brine, juce su mi se na gacicama pojavilo malo braonaste sluzi, i danas sam primetila da jos malo ima te sluzi. Nemam bolove. Prosle godine u novembru sam imala missed(u getacijskom mesku nije bilo emriona ). Zbog cega se javlja ova braonkasta sluz i sta trebam da preduzmem. Hvala puno.

    Odgovoreno: 26. 07. 2008.
    • Za sada nista- sacekajte bar jos 10 dana i tada se obratite ginekologu. Posto je Vama ovaj period period ocekivane menstruacije ovakva krvavljenja mogu biti posledica horm. oscilacija- sto nije retko. Bez obzira na missed ja ne volim da ukljucujem bilo kakvu terapiju (u smislu odrzavanja trudnoce) dok ne utvrdim kvalitet trudnoce (sto je moguce sa 5-6 nedelja). Pijte jednu tbl. folana dnevno.