koliko je sigurna kontraceptivna oralna pilula "pharmatex"? da li se preporucuje?

    Odgovoreno: 24. 07. 2008.
    • To nije oralna pilula vec vaginalna globula koja se stavlja u vaginu 10 min. pre odnosa (radi se o spermicidu). Nije sigurno kontraceptivno sredstvo (nekomforno je) a i savetuje se kondom uz njega. Ja ne preporucujem.

Komentari na pitanje: #8241

    • Postovani, da li devojka koja nikada nije imala seksualne odnose moze ipak da koristi kontraceptivne vaginalete? Radi se o tome da partner ima slabu erekciju i koja nestane u potpunosti nakon stavljanja kondoma, a oralna kontracepcija je iskljucena iz zdravstvenih razloga. Hvala