Prvo veliki i iskren pozdrav za vas!Pokusavam da ostanem trudna od januara,ciklusi su mi redovni na 26 dana i traju 3 do 4 dana.Postajem ocajna,jer smo u braku 5 godina i ta zelja je u meni sve jaca i jaca.Nisam imala ginekoloskih problema tipa upala i sl.osim kondiloma,kojih sam se resila.Da li da krenem na analize ili da pustim da prodje jos malo vremena,napominjem da nekad imamo odnose samo 3 do 4 puta. Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 24. 07. 2008.
    • Moj savet je da se potrudite jos malo, da ne razmisljate imperativno o trudnoci (tek ste 6-7 meseci u akciji) i da procitate tekst o neplodnom braku - (imate ga na sajtu sveze je postavljen). Vi po svim definicijama niste u problemu te ne panicite, opustite se i rezultati ce doci.