Pocela sam da pijem logest 4. jula (nakon sto sam uradila analize krvi) i normalno mi je isla menstruacija 5-6 dana, ona je postala braon i manje mi je islo (kao i uvek).. Ali problem je sto, evo danas je 22. jul a meni i dalje veoma malo ide i braon je boje! Citala sam da moze da se pojavi to intermenstrualno krvarenje al nigde ne pise da li je normalno da traje ovoliko dugo? Ostalo mi je jos 3 pilule.. Dakle moje pitanje je da li je to normalno ili ne, i sta da radim ako se to nastavi sa drugom kutijom?

    Odgovoreno: 22. 07. 2008.
    • Budite uporni i strpljivi- i nastavite da pijete Logest bez obzira na "prljanje". To ce stati. Kod nekih zena potrebno je ponekad i par ciklusa da seorganizam 'navikne" na kontraceptiv. samo sledite shemu 21-7-21-7....bez obzira na krvavljenje.