IZGUBILA SAM FETUS U PRVOM MESECU TRUDNOCE.RADILA SAM VIROLOSKE ANALIZE I CMV IgG MI JE 30.DA LI JE TO UZROK GUBITKA FETUSA,KAKO SE TAJ VIRUS DOBIJA I STA DALJE?POZDRAV

    Odgovoreno: 17. 07. 2008.
    • To nije uzrok spontanog pobacaja jer antitela iz klase G su znak stare infekcije a samo sveza infekcija bi eventualno mogla biti uzrok pobacaja. Za pocetak procitajte na ovom sajtu tkst: "Ponovljeni spontani pobacaj"- tu cete se upoznati sa problematikom istog i smernicama za ispitivanje i lecenje. Pozdrav.