Postovani doktore, pijem jeanine vec neko vreme i u poslednje vreme nemam zelju za s.odnosima sa muzem. A kada se to i desava mene posle toga malo i boli nekih par minuta. Da li je u pitanju neko ginekolosko oboljenje treba li da idem na pregled ili me boli zbog nedostatka zelje? Hvala

    Odgovoreno: 09. 06. 2008.
    • Boli Vas zbog nedostatka zelje. Uzrok smanjenog libida moze biti povecan Prolaktin- proverite ga. Jeanine ne bi trebalo da je uzrok ovih problema. Takodje moguce je da je uzrok psiholoske prirode te mozete o tome popricati sa psihologom, ali prvo Prolaktin.